+370 656 26 937 info@virtuvesklubas.lt

Mergvakariai

Anksčiau mergvakario metu buvo dainuojama, sakomi palinkėjimai, pinami rūtų vainikėliai, atsisveikinama su jaunosios gėlių darželiu. Šiais laikais mergvakariai nebėra liūdni, tačiau vistiek, merginos nori švęsti mergvakarį prasmingai ir labai įdomiai. 
Realizuojame visas grožio idėjas! 
Mergaitiški pasikalbėjimai prie arbatėlės, kulinarijos gudrybės, vainikų pynimai, makiažo specialistės patarimai visai jūsų kompanijai bei išskirtinis šventinis makiažas vakaro kaltininkei. Iš Virtuvės Klubo išleisime jus pakylėtos nuotaikos, sukaupusias naujų, įdomių bei naudingų žinių ir, žinoma, ypatingai gražias- su dekoratyviniu makiažu ir pasipuošusias vainikais. O visko niekada nepamiršite – fotosesija primins…

Siūlome pasirinkti:

Mergvakaris1: Gėlės + makiažas + fotosesija.
Kaina 199,00 eur. Užkandėlės su kava/arbata- nemokamai
Dalyvių skaičius iki 8., Papildoma dalyvė 10 eur.

Mergvakaris2: Gėlės + fotosesija.
Kaina 149,00 eur. Užkandėlės su kava/arbata- nemokamai.
Dalyvių skaičius iki 8. Papildoma dalyvė 10 eur.

Mergvakaris3: Makiažas + fotosesija.
Kaina 149,00 eur. Užkandėlės su kava/arbata- nemokamai.
Dalyvių skaičius iki 8. Papildomas dalyvis 10 eur.

Mergvakaris4:  kulinarijos studijoje "VIRTUVĖS KLUBAS"

Makiažas: 1val.

Valandos pamokoje sužinosite pagrindines profesionalaus makiažo taisykles ir keletą paslapčių.
Įsimintinos makiažo pamokos metu Jūs būsite supažindintos su makiažo eiga, priemonių įvairove, veido kontūravimo bei akių ryškinimo technikomis. Galėsite klausinėti patarimų, išsiaiškinti viską apie tai kas Jums tinka bei kaip paryškinti savo nuostabiausius bruožus! Mergvakario (arba gimtadienio) dalyvės – turės viską atkartoti ant savęs. Dėstytoja padės kiekvienai, kad išeitumėte fantastiškai atrodančios.

Gėlės, Floristika - 2 val.

Pynimas vainikėlių iš gyvų gėlių;
Pasakojimas apie Lietuvos papročius.
Siūlome mergystės vainikų pynimą su profesionalia floriste. Kalbėsime apie vestuvinius lietuviškus papročius anksčiau ir dabar. Darysime vainikėlį nuotakai. Pagal pageidavimą ir visoms pulko merginoms. Galėsite klausinėti patarimų, išsiaiškinti apie tai, kas jums įdomu. 

Fotosesija iki 0,5 val.

Keletas nuostabių kadrų nuotakai į kraitį. Nusifotografuokite gražios ir linksmos - tai liks ilgam prisiminimui.

Papildoma paslauga - vieno patiekalo gaminimas Virtuvės Klube iki 1 val.
Salotos - 5€ dalyvei
Pagrindinis patieklas - 10€ dalyvei
Desertas  - 5€ dalyvei

Mergvakaris kulinarijos studijoje "VIRTUVĖS KLUBAS"
Vaišes anksčiau iškepdavo pamergės, ypač populiarus buvo pyragas „Kasa“, simbolizuojantis jaunosios plaukų kasą ir atsisveikinimą su ja. Dabar vargti nebereikia, nes Virtuvės klubo šefė Jums parengs vaišes pagal pageidavimą.
Mergvakaris Virtuvės Klube trunka 3-4 val., iš kurių 3val. skiriamos šefo programai: gaminami keli patiekalai pagal Jūsų pasirinkimą (užkandis, pagrindinis patiekalas, desertas). Yra galimybė pratęsti vakarėlį ir klube pasilikti ilgiau. Vaišinsime kava, arbata ir saldumynu.
Pakvieskite linksmintis ir šeimininkauti savo svečius! Gamindami ir ragaudami savo gamintą maistą pasilinksminsite, išmoksite kažką naujo pagaminti ir dar ilgokai nepamiršite smagaus vakarėlio, kur kiekvienas bus svarbus dalyvis.
Gaminamų patiekalus ir kainas galite pasirinkti mūsų tinklapyje dalyje Kursai.

Dėl specialaus meniu rašykite info@virtuvesklubas.lt