+370 656 26 937 info@virtuvesklubas.lt

Virtuvės vakarėliai, nuoma

Organizuojame asmeninius edukacinius "Virtuvės klubo" vakarėlius:
Gimtadienio šventes;
Mergvakarius ir bernvakarius;
Draugų vakarėlius virtuvėje;
Išvykstamuosius mokymus.
Su profesionalaus virtuvės šefo-konsultanto pagalba Jūsų asmeninė šventė taps unikaliu ir nepamirštamu renginiu. 
Beje... kas ne mažiau svarbu, mūsų šventė Jums suteiks daug praktinės naudos ateičiai, o gal net atskleis paslėptus talentus Jumyse ir Jūsų svečiuose.


Kalėdiniai vakarėliai
Jus ne tik linksmai praleisitę laiką su draugais ir kolegomis, bet ir išmoksite pasigaminti naujų ir įdomių patiekalų.

Įmonės vakarėliai
Virtuvės klubas - gera vieta įmonės vakarėliui, puiki erdvė socializacijai ir betarpiškam bendravimui tarpusavyje.
Komandos formavimo renginiai - tai unikalus būdas gaminant gurmanišką maistą pajausti kolektyvo bendrystę ir suformuoti pozityvų komandos nusiteikimą.


Individualūs kursai
Indvidualūs kursai „Virtuvės klube“ rengiami atsižvelgiant į individualius poreikius. Susibūrusi iki dešimties žmonių grupė gali rinktis specialią maisto gaminimo temą, virtuvę.

Išvykstamieji renginiai
Galime surengti kulinarinius mokymus Jūsų sodyboje, name ar net bute. Svečiai ir artimieji ne tik skaniai pavalgys, bet ir išmoks pagaminti pasirinktą patiekalą. Mes pasirūpinsime visa reikalinga virtuvės įranga, jums liks tik mėgautis skaniu maistu ir gera draugija.

Virtuvės klubo nuoma
Virtuvės klube galite realizuoti savo įdėjas.

Renginys Virtuvės klube trunka 3-4 val., iš kurių 3val. skiriamos šefo programai: gaminami trys patiekalai pagal Jūsų pasirinkimą (užkandis, pagrindinis patiekalas, desertas). Yra galimybė pratęsti vakarėlį ir klube pasilikti ilgiau. Vaišinsime kava, arbata ir saldumynu.
Norite, kad vakarėlis būtų įsimintinas? Būtų lengviau pasiruošti išskirtiniam tematiniam vakartėliui? Trūksta laiko ir jėgų? Kreipkitės!
Pakvieskite linksmintis ir šeimininkauti savo svečius! Gamindami ir ragaudami savo gamintą maistą pasilinksminsite, išmoksite kažką naujo pagaminti ir dar ilgokai nepamiršite smagaus vakarėlio, kur kiekvienas bus svarbus dalyvis.
Virtuvės klube Jūsų lauks: baro tipo gaminimo darbastalis su kaitlentėmis, 2 orkaitės, indaplovė, šaldytuvas, kavos aparatas, muzikinis centras.
 O jau puodai, keptuvės, Wok keptuvė ir įrankiai maisto gaminimui nekantrauja laukdami Jūsų. Lėkštės, taurės, įrankiai maisto patiekimui jau paruošti. Projektorius, garso kolonėlės, kompiuteris – pagal pageidavimą. Čia rasite ir kulinarijos knygų bibliotekėlę, meno kūrinių ekspoziciją ir dar daug malonių dalykų.
Vakarėliuose gali dalyvauti iki 50-ies žmonių.


Turite klausimų ar pasiūlymų? Susisiekite su mumis!